دوشنبه ۱۰ آذر ۹۹ - ۲۳:۰۳

مشاوره

گروه مشاورین دفتر توسعه پایدار با همکاری جمعی از دانش‌آموختگان و متخصصین دانشگاه‌های معتبر داخلی و خارجی در زمینه‌های توسعه پایدار و مهندسی محیط زیست تشکیل شده است. هدف از تشکیل این گروه ارائه خدمات مشاوره و کمک به علاقمندان و فعالان محیط زیست و توسعه پایدار برای انجام کارا و مؤثر پروژه‌ها و طرح‌های مرتبط، با استفاده از نظر متخصصان، می‌باشد. این گروه آمادگی ارائه مشاوره در موضوعات مرتبط با مهندسی محیط زیست و توسعه پایدار به دانشجویان، مدیران، صنعتگران و سایر گروه‌های علاقمند را دارد.

مشاورین دفتر توسعه پایدار آماده ارائه مشاوره به متقاضیان در زمینه موضوعات زیر می‌باشند:

enlightenedفعالیت‌های گروه مشاورین دفتر توسعه پایدار شامل موارد زیر می‌باشد:

  1. ارائه مشاوره به دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در زمینه موضوعات مهندسی محیط زیست و توسعه پایدار برای تعیین موضوع و انجام پروژه‌های درسی، طرح‌های پژوهشی، پروپوزال، پایان‌نامه و رساله.
  2. ارائه مشاوره به صاحبان صنایع، مدیران شرکت‌ها، کارخانه‌ها و سایر افراد فعال در زمینه موضوعات محیط زیست و توسعه پایدار برای انجام طرح‌ها و پروژه‌ها و مطالعات زیست محیطی و توسعه پایدار.

 enlightenedچگونه می‌توانید از ما مشاوره بگیرید:

  1. تماس تلفنی با دفتر توسعه پایدار: شما می‌توانید با شماره تلفن‌های دفتر توسعه پایدار تماس بگیرید و تقاضای نوبت مشاوره نمایید. وقت مشاوره حضوری برای شما تعیین می‌شود و با حضور شما در دفتر، مشاوره انجام خواهد شد.
  2. ثبت‌نام از طریق سایت دفتر توسعه پایدار: بدین منظور می‌توانید درخواست خود را در سایت دفتر توسعه پایدار و بخش درخواست نوبت مشاوره ثبت نمایید. پس از تکمیل فرم‌ها، انتخاب زمان‌های مناسب مشاوره برای شما و انجام ثبت‌نام از طریق سایت، با شما برای اعلام زمان مشاوره حضوریتان تماس گرفته خواهد شد.
فرم درخواست نوبت مشاوره

  آدرس: تهران- خیابان حافظ-روبروی خیابان سمیه- دانشگاه صنعتی امیرکبیر- دانشکده نساجی - طبقه نهم- دفتر توسعه پایدار. صندوق پستی ۴۴۱۳-۱۵۸۷۵

 تلفن:  ۶۴۵۴۵۰۰۹ ۲۱ (۹۸+)

 فکس: ۸۹۷۸۹۲۷۲ ۲۱ (۹۸+)

 sustainability@aut.ac.ir و sustainability.news@aut.ac.ir

برای اطلاع از آخرین رویداد ها و اتفاقات در خبرنامه عضو شوید!